ZEE.DOG

ZEE.DOG
Zee.Dog був заснований з однією основною метою: з'єднати собак та людей. Ми розробляємо та виготовляємо продукти вираження, які допомагають зробити ваше життя та життя вашого улюбленця набагато крутішим.

Все почалося в маленькій безладній студії в Лос-Анджелесі. Ми щойно взяли наших собак Zeca та Lico, і вперше ми збиралися купувати аксесуари для них (і в думках також для нас). Це розчарувало, оскільки власники собак самі не могли знайти продуктів, з якими могли б ідентифікуватись. Не було жодного бренду, який ми могли б назвати чи впізнати.

Аксесуари для собак ніколи не продавалися і не використовувались як продукт виразності, як взуття, пара джинсів, які ви купуєте, так і годинник на зап'ясті. Чому? Бо вони ніколи не існували. Досі.

Ми робимо речі по-іншому. Ми стежимо за тенденціями та створюємо товари для домашніх тварин з фундаментальним розумінням того, чого хочуть люди. Zee.Dog народився в першу чергу через необхідність, і з тих пір ми виростили всесвітню спільноту любителів собак, які шукають альтернативу.

Ласкаво просимо до родини.