Частину грошей з кожного замовлення перераховуємо в ЗСУ та на допомогу тваринкам. Все буде Україна!
Close
Подарунок до кожного замовлення від 1000 грн!
Замовляй будь-які товари на суму від 1000 грн і отримуй лімітований набір весняних стікерів у подарунок!

BRANDS

ZEE.DOG
Zee.Dog був заснований з однією основною метою: з'єднати собак та людей. Ми розробляємо та виготовляємо продукти вираження, які допомагають зробити ваше життя та життя вашого улюбленця набагато крутішим.

Все почалося в маленькій безладній студії в Лос-Анджелесі. Ми щойно взяли наших собак Zeca та Lico, і вперше ми збиралися купувати аксесуари для них (і в думках також для нас). Це розчарувало, оскільки власники собак самі не могли знайти продуктів, з якими могли б ідентифікуватись. Не було жодного бренду, який ми могли б назвати чи впізнати.

Аксесуари для собак ніколи не продавалися і не використовувались як продукт виразності, як взуття, пара джинсів, які ви купуєте, так і годинник на зап'ясті. Чому? Бо вони ніколи не існували. Досі.

Ми робимо речі по-іншому. Ми стежимо за тенденціями та створюємо товари для домашніх тварин з фундаментальним розумінням того, чого хочуть люди. Zee.Dog народився в першу чергу через необхідність, і з тих пір ми виростили всесвітню спільноту любителів собак, які шукають альтернативу.

Ласкаво просимо до родини.

ZIPPYPAWS
Designed by dog people, for dog people

ZippyPaws – це бренд іграшок для собак, який заснований в США у 2011 році.

Розробляють та виготовляють найрізноманітніші іграшки, які стимулюють інновації в індустрії товарів для домашніх тварин. Команда бренду вірить у важливість дизайну, функціональності та безпеки.

Фірмова іграшка – пончики Donutz.

Виробництво іграшок знаходиться в Китаї.

Від офісу для собак до святкування дня народження наших цуценят – ми не просто любимо собак. Ми вважаємо їх своєю сім'єю. Саме так ми можемо вкласти таку турботу та відданість у створення наших іграшок. Вони розроблені не лише з урахуванням способу життя, але й мають бути найякіснішими та найбезпечнішими на ринку. Власні собаки ZippyPaws – це перша лінія гарантії якості. Якщо це недостатньо добре для нас, це недостатньо добре для вас.